Základní informace o rybaření na řece Rio Ebro

Co se dá lovit na řece Rio Ebro:

Na řeku Ebro jezdí rybáři lovit především sumce, kapry a candáty. Všechny tyto druhy sladkovodních ryb jsou doslova přemnožené, proto se # obvykle nestává, že odjedete bez trofejního úlovku. Atraktivní rybou je okounek # pstruhový, kterého zde můžete ulovit i přes 3kg těžkého!!

Kdy je nejlepší přijed na Rio Ebro?

Mnozí z Vás mají otázku, kdy je nejlepší doba pro rybolov na řece Ebro a kdy nejlépe berou... Hlavní rybářská sezóna je přibližně od poloviny března do konce října, ale vše je závislé na počasí a následně na teplotě vody. Např v únoru 2008 vystoupala teplota vzduchu na 27°C a během týdne se v zátokách oteplila voda o 12stupňů!! O tom, jak braly ryby, raději psát nebudu, aby si někteří z vás nemysleli, že se jedná o lež či provokaci.

Licence na rybaření na řece Rio Ebro

Stačí jen zaplatit licenci opravňující danou osobu k lovu ryb v oblasti Aragon, která začíná u Zaragozy a přes oba břehy celé "horní" přehrady pokračuje do poloviny "spodní" jménem Riba Roja, kde k platné licenci musíte připlatit ještě denní "COTO"(3€/den). Pouze na malé části levého břehu Riba Roji potřebujete licenci pro oblast Katalányje, ale vše je dobře viditelné na mapě Španělska, kde řeka Rio Ebro dělí jednotlivá území. My samozřejmě vyřídíme veškerá povolení pro kteroukoliv oblast v kempu Buena Vista za Vás, jen musíte poslat kopii některého ze svých dokladů pár týdnů před příjezdem.

Ubytování

Jistě víte, že na Ebru není povoleno stanovat u vody, proto nemá smysl riskovat problémy s místní policií. My nabízíme ubytování v našem kempu Buena Vista (o rozloze 24000m2!!), kde máte k dispozici malou restauraci s českým personálem, WC, sprchy, průvodce, jehož služby jsou občas k nezaplacení, možnost zapůjčení veškerého rybářského vybavení včetně lodí i echolotů. Vždy je možné po rozhovoru doladit naše služby podle vašich představ, neboť jsme všichni rybáři a dobře víme jaké máme někdy požadavky.

Doporučujeme: Čištění kanalizace | Servis Kotlů | Opravy počítačů a dalš odkazy které se vymění...